Podrobnější hledání

Nabídka práce - MARKETINGOVÍ SPECIALISTÉ - Paskov

Volné místo v oboru Specialisté v oblasti marketingu

Popis:

A16 z:10/9/2019

KDO JSME:

- Jsme česká rodinná firma s více než 25ti letou tradicí

- Vyvíjíme a vyrábíme průmyslové podlahové systémy, PVC podlahy Fortelock a střešní krytinu Ekoternit

- Prodáváme do 24 zemí Evropy, vyvážíme i na jiné kontinenty

- Naším cílem je spokojený zákazník, proto vedle standardizovaných produktů připravujeme i specializovaná řešení.

- Inspirujeme zákazníky technickými inovacemi, poskytujeme konzultace a poradenství

- Klademe důraz na ekologii a především filantropii, nezištně podporujeme nespočet organizací v našem regionu

- Rosteme nejen v počtu zákazníků, ale i v počtu zaměstnanců. Hledáme proto novou kolegyni / kolegu na pozici Marketingový specialista

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

- Základem Vaší práce bude úzká spolupráce s vedoucím marketingu a asistence na celé řadě projektů. Budete se podílet na přípravě kampaní v různých koutech Evropy, na zavádění nových výrobků na trhy, sumarizaci zadání pro grafiky, ostatní kolegy z týmu, tiskárnu i externí dodavatele.

- Kdo neměří, ten nic neví, takže budete pracovat s daty z prodeje, připravovat cenové mapy, srovnávat benchmarky i monitorovat konkurenci.

- Nemine Vás ani obchodní inzerce, tedy příprava letáků, bannerů pro kampaně a také nějaká ta administrativa.

Není toho málo, ale nebojte se, nenecháme Vás v tom plavat. Týmová práce je nade vše, proto investujeme nejen do moderních technologií, ale i do zázemí a vzdělávání zaměstnanců. Sázíme na inovaci, jistotu a stabilitu rodinné firmy.

STRUČNĚ ŘEČENO CO VÁS ČEKÁ:

- Spolupráce na realizaci marketingového plánu

- Zajišťování marketingových a propagačních aktivit

- Vyhodnocování marketingových kampaní, spolupráce na mezinárodních projektech

- Analýzy prodejů, konkurence i potenciálu trhu

- Zajištění a organizace indoor/outdoor kampaní

- Komunikace s ostatními kolegy ve firmě i externími dodavateli.

POŽADUJEME/BUDE SE VÁM HODIT:

- Relevantní pracovní zkušenosti minimálně 1 rok

- Znalost cizího jazyka

- Organizovanost a smysl pro pořádek

- Samostatnost, aktivní přístup a orientace na výsledek.

NABÍZÍME:

- Co Vám můžeme nabídnout

- Zodpovědnou práci, která má smysl, na hlavní pracovní poměr

- Pružnou pracovní dobu - pevný čas od 9.00 do 14.00

- Prostor pro vlastní nápady a inovace, možnost samostatně realizovat vlastní projekty

- Až 5 týdnů dovolené (v rámci bonusového programu)

- Roční bonusy

- Individuální vzdělávání a mentoring.

- Příspěvek na penzijní připojištění

- Avogado - právník kdykoli po ruce k soukromým účelům

- Vedení, které naslouchá a spolu s vámi hledá řešení (pověděli nám zaměstnanci v průzkumu)

- Oporu při konzultacích v případě potřeby

- Podporu vašeho rozvoje nejen formou školení, které si vyberete, mentoring

- Firemní akce (kultůrní akce, den otevřených dveří, vánoční večírek aj.)

- Kávu, čaj, nápoje a drobné občerstvení k dispozici po celý den.

- Zajímavou práci v české stabilní firmě, nadstandardní mzdové ohodnocení, zvláštní prémie při dosažení měřitelných cílů a jiné výhody.

KONTAKT E-MAILEM VIZ VÝŠE.

Firma:
Fortemix, s.r.o.
Paskov
Kirilovova 812
739 21
Paskov

Kontaktní osoba:
Mgr. Renáta Keková
tel:
e-mail: kekova@trymat.cz

Místo práce: Paskov

Nástup od: 10.09.2019