Podrobnější hledání

Nabídka práce - Toxikolog - Kolín

Volné místo v oboru Farmakologové, toxikologové

Popis:

První kontakt:

Mgr. Buřivalová Kateřina, Jiroušková Hana, tel.: 321 335 315, 321 335 208, Po - Pá 8 - 14 hod,

e-mail: katerina.burivalova@draslovka.cz; hana.jirouskova@draslovka.cz,

osobně: pondělí 8 - 9 hod.

Náplň práce:

- zodpovědnost za činnosti spojené s registrací pro uplatnění stávajících a nových výrobků

- kontrola a zadávání testů dle OECD metodik

- podpora experimentální vědecké činnosti a studium vědecké literatury

- sledování legislativních požadavků a posouzení jejich vlivu na produkty společnosti

- spolupráce na tvorbě bezpečnostních listů, klasifikace chemických látek dle GHS, CLP

- spolupráce s institucemi v legislativních záležitostech, při technických jednáních

- činnosti spojené s registrací dle biocidní a pesticidní legislativy EU a dalších zemí.

Požadavky:

- VŠ vzdělání v chemickém, biologickém či jiném relevantním oboru

- praktické či teoretické znalosti v oboru toxikologie/ekotoxikologie/environmentální chemie

- pokročilá úroveň AJ slovem i písmem podmínkou

- ochota cestovat v ČR i mimo ČR

- znalost biocidní a/nebo pesticidní legislativy výhodou

- motivace k dalšímu profesnímu rozvoji, rozvoj znalostí v oblasti legislativy, toxikologie a ekotoxikologie.

Nabízíme:

- perspektivní zaměstnání na HPP v prosperující společnosti

- odpovídající finanční ohodnocení

- částečně flexibilní pracovní dobou

- 5 týdnů dovolené

- dotované závodní stravování

- příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění

- lékařská péče v místě zaměstnavatele

- systém volitelných benefitů Cafeteria na dovolenou, kulturu, sport, zdraví, vzdělávání.

Pružná pracovní doba

Firma:
Lučební závody Draslovka a.s. Kolín
Kolín
Havlíčkova 605
280 02
Kolín

Kontaktní osoba:
Jiroušková Hana Mgr. Buřivalová Kateřina,
tel: +420 321 335 315;321 335 208
e-mail: katerina.burivalova@draslovka.cz; hana.jirouskova@draslovka.cz

Místo práce: Kolín

Nástup od: 01.10.2019