Podrobnější hledání

Nabídka práce - MISTR BALENÍ ŠKROBU - Horažďovice

Volné místo v oboru Mistři a pracovníci v chemii, farmacii a potravinářství

POŽADAVKY: SOU/SŠ v technickém oboru, znalost práce na PC, ochota učit se novým věcem, schpnost vést lidi, dobré komunikační schopnosti, ochota pracovat na směny a přesčas, fyzická zdatnost, pracovitost, manuální zručnost, samostatnost, odpovědnost, flexibilita

VÝHODOU: průkaz na VZV

NÁPLŇ PRÁCE: koordinace a řízení jednotlivých činností ve skladu, řízení motorového vozíku, manipulace s produkty v rámci skladu, nakládání a vykládání zboží, obsluha balení, další úkoly dle pokynů nadřízeného

SMĚNNOST: jedno až třísměnný provoz

NABÍZÍME: nástup možný ihned, atraktivní finanční ohodnocení v závislosti na výkonu, zákonné příplatky, odměny dle hospodářského výsledku společnosti, pracovní poměr na dobu neurčitou, zázemí prosperující a stabilní společnosti

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné telefonní tarify, firemní společenské a sportovní akce

ŽIVOTOPISY můžete přinést osobně na recepci společnosti LYCKEBY AMYLEX, a.s. nebo poslat na e-mailovou adresu: radka.cerna@lyckeby.cz

Třísměnný provoz

Firma:
LYCKEBY AMYLEX, a.s.
Horažďovice
Strakonická 946
341 01
Horažďovice

Kontaktní osoba:
Radka Černá
tel: +420 376 532 207
e-mail: Radka.Cerna@lyckeby.cz

Místo práce: Horažďovice

Nástup od: 12.09.2019