Nabídka práce - Hlavní mistr/ mistrová, zástupce/zástupkyně vedoucího závodu - Solnice

Volné místo v oboru Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Kontakt telefonicky nebo e-mailem d.demko@acl-automotive.com.

Požadujeme:

- SOU nebo SOŠ (s maturitou)- strojírenského nebo technického směru výhodou

- minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici

- řidičské oprávnění sk. B

- znalost elektro, sítotisku výhodou

- zkušenost s vedením většího kolektivu pracovníků

- zkušenost s řízením výroby v oblasti Automotive

- základní znalost AJ, znalost normy IATF 16949 výhodou

- dobrá orientace v technické dokumentaci, komunikační dovednosti, organizační schopnosti

- pozitivní přístup k práci, schopnost práce v týmu

- spolehlivost, samostatnost, důslednost, technické myšlení, flexibilita

Náplň práce:

- řízení týmu podřízených pracovníků (operátorů a předáků) ve výrobě

- rozděluje práci a dohlíží na kvalitu odvedené práce

- řídí a koordinuje výrobu, zastupuje vedoucího závodu

- zodpovídá za vedení výrobní oblasti s cílem plnit plán výroby

- zodpovídá za plynulý chod výroby, za provádění činností týmu, za dodržování kázně a plnění úkolů

- zodpovídá za dodržování požadavků BOZP a PO a dohlíží na bezpečnost na pracovišti

- vede příslušnou provozní dokumentaci

Nabízíme:

- práce na HPP na dobu neurčitou, zajímavé finanční ohodnocení

- práce v čistém prostoru s moderními technologiemi

- kompletní zaškolení a podpora, bonusy a prémie navíc k měsíční mzdě

- silné zázemí v rozvíjející se české společnosti

- stravenky v hodnotě 100 Kč., sickdays, vitamínové balíčky, odměny za pracovní výročí, odměny za nulovou absenci, pracovní oblečení, příspěvek na penzijní pojištění.

Firma:
ACL Automotive s.r.o. - Solnice
Solnice
Průmyslová 678
517 01
Solnice

Kontaktní osoba:
Daniel Demko
tel: +420 730 805 494
e-mail: d.demko@acl-automotive.com

Místo práce: Solnice

Nástup od: 01.10.2019