Nabídka práce - Předák /předačka - mistr /mistrová směny - Solnice

Volné místo v oboru Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Kontakt telefonicky nebo e-mailem v.bockova@acl-automotive.com

Požadujeme:

- SOU

- praxe z automotive podmínkou

- praxe s vedením menšího kolektivu výhodou

- práce v 3. směnném provozu

Náplň práce:

- vedení menšího kolektivu (6 operátorů na směně)

- péče o přidělené zaměstnance, plnění úkolů nadřízeného

Nabízíme:

- práce na hlavní pracovní poměr s možností na dobu neurčitou

- kompletní zaškolení a podpora

- příplatky za odpolední a noční směnu, pracovní oblečení

- odměna za nulovou absenci, odměna při pracovním výročí, sick days

- vitaminové balíčky, vánoční prémie

- stravenky v hodnotě 100,- Kč za každou odpracovanou směnu

- příspěvek na penzijní/životní pojištění, možnost kariérního růstu, vánoční prémie

- nástup možný ihned.

Třísměnný provoz

Firma:
ACL Automotive s.r.o. - Solnice
Solnice
Průmyslová 678
517 01
Solnice

Kontaktní osoba:
Veronika Bočková
tel: +420 734 761 394
e-mail: v.bockova@acl-automotive.com

Místo práce: Solnice

Nástup od: 01.10.2019