Nabídka práce - Mistr(yně) stavební výroby / stavbyvedoucí - Děčín

Volné místo v oboru Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví

Popis:

Místo výkonu práce:

Oblouková č.p. 416/39, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

požadujeme:

• SŠ vzdělání nebo vyučení ve stavebnictví

• znalost práce na PC

• řidičské oprávnění skupiny "B"

• orientace ve stavebních výkresech

• dobré komunikační a organizační schopnosti

nabízíme:

• práci v terénu

• služební vozidlo i pro soukromou potřebu

• služební telefon a notebook

• dobré platové podmínky

• možnost profesního růstu

• dobrý kolektiv

náplň práce:

• kontrola dodržování pracovní a technologické kázně

• koordinace a operativní řízení stavební mechanizace

• řízení prováděných prací dle projektové dokumentace a pokynů stavbyvedoucího

• zajišťování dodávek materiálu

• zajišťování podkladů pro odměňování podřízených pracovníků

• provádění základních personálních úkonů

• zajišťování úkolů v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví

Kontakt:

Michala Goréová, fakturantka, personalistka, telefon 412 704 525, e-mail: goreova@sam-dc.cz

Firma:
SaM silnice a mosty Děčín a.s. - 01 (sídlo)
Děčín
Oblouková 416
405 02
Děčín

Kontaktní osoba:
Michala Goréová
tel: +420 412 704 525
e-mail: goreova@sam-dc.cz

Místo práce: Děčín

Nástup od: 01.10.2019