Podrobnější hledání

Nabídka práce - Supervisor - Mladá Boleslav

Volné místo v oboru Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Popis:

Místo výkonu práce:

Bezděčín č.p. 125

293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: tel.: 725979693, e-mail: gprecruiter@gpqm.com

Náplň práce:

- vedení týmu lidí a provádění auditů na pracovišti

- zajištění přepravy zaměstanců na externí pracoviště (služebním vozem)

- kontrola dodržování BOZP a pracovních postupů na pracovišti

- komunikace s klienty a nadřízenými na denní bázi

- vizuální kontrola výrobků v automobilovém průmyslu

- jednoduché měření, drobné opravy

- práce na projektech přímo v závodech u našich klientů

Požadujeme:

- Schopnost pracovat v týmu

- Schopnost motivovat a školit inspektory

- Odolnost vůči stresu

- Flexibilita, dynamičnost

- Schopnost vykonávat a kontrolovat základní administrativní úkony (vyplňování formulářů)

- Zkušenosti s vedením lidí

- Organizační schopnosti

- Praxe v oblasti kontroly kvality v automobilovém průmyslu nutné

- Znalost práce na PC výhodou

- Znalost cizího jazyka výhodou

- samostatnost

- řidičský průkaz skupiny B nutný

- dobrý zdravotní stav

- dobrý zrak

Nabízíme:

- stabilní práci v dynamicky prosperující společnosti

- velmi zajímavý kariérní růst

- možnost získat zkušensoti na projektech u top firem v automobilovém průmyslu

- stravenky, nadstandardní příplatky

- příspěvek na dopravu dle dojezdové vzdálenosti, příspěvek na penzijní pojištění (po 3 letech u firmy)

Zaměstnanecké výhody: 80 Kč stravenka/směna, přípatky: So 33%, Ne 50%, Noční 15%, Přesčas 25%, Svátek 100%

Třísměnný provoz

Firma:
G & P Quality Management s.r.o.- pracoviště Bezděčín
Mladá Boleslav
125
293 01

Kontaktní osoba:
Daniela Klečková
tel: +420 725 979 693
e-mail: gprecruiter@gpqm.com

Místo práce: Mladá Boleslav

Nástup od: 03.09.2019