Podrobnější hledání

Nabídka práce - Obchodníci - vedoucí projektu - Jablůnka

Volné místo v oboru Ostatní strojírenští technici

Popis:

OBCHODNÍCI - VEDOUCÍ PROJEKTU

Požadujeme: Oobchodní, kritické a analytické myšlení. Osobní organizovanost. Schopnost pracovat s technickou dokumentací. Praxi v obchodě (zakázková výroba). NJ na úrovni pro obchodní jednání. Řidičský průkaz (B). Ochotu cestovat (CZ i zahraničí).

Náplň práce: Oslovování potencionálních zákazníků, péče o stávající, tvorba cenových nabídek, kalkulací, řízení projektů a celých zakázek

Nabízíme: Různorodou práci na zajímavých zakázkách v kusové výrobě. Jazykové kurzy a další vzdělávání.Stravenky.Příspěvek na dopravu.Výhodné mobilní tarify pro zaměstnance. Firemní akce.Nástup možný ihned nebo dle dohody.

První kontakt: Emailem: renata.obadalova@tooltechcz.com

Firma:
TOOL TECH CZ, s.r.o.
Jablůnka
608
756 23
Jablůnka

Kontaktní osoba:
Ing. Renáta Obadalová
tel:
e-mail: renata.obadalova@tooltechcz.com

Místo práce: Jablůnka

Nástup od: 01.10.2019