Podrobnější hledání

Nabídka práce - Psycholog - Kladno

Volné místo v oboru Pedagogičtí psychologové

Speciálně pedagogické centrum při ZŠ, Kladno, Pařížská 2249 přijme psychologa.

Požadavky: . VŠ v oboru psychologie (jednooborová i dvouoborová) . Práce je vhodná i pro absolventa . Praxe s mentálně postiženými dětmi výhodou . Individuální přístup ke klientovi . Organizační a komunikační dovednosti . Uživatelská znalost práce na PC.

Datum nástupu k 1. 1. 2019 nebo dle dohody.

Náplň práce:

Psychologická diagnostika – zejména testy inteligence (klienty jsou děti s mentálním a tělesným postižením, případně autismem) . Zpracování výstupů z psychologického vyšetření.

Nabízíme:

Práci na HPP – jedná se o zástup za RD . Výše nabízeného úvazku je 1,0 minimálně na 2 roky . Plat od 26 000,- Kč + nenárokové složky platu.

Životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na: yvona.vitkova@zskladnoparizska.cz

Firma:
Základní škola, Kladno, Pařížská 2249
Kladno
Pařížská 2249
272 01
Kladno

Kontaktní osoba:
Mgr. Bc. Yvona Vítková
tel: +420 702 184 381
e-mail: yvona. vitkova@zskladnoparizska.cz

Místo práce: Kladno

Nástup od: 01.09.2019