Podrobnější hledání

Nabídka práce - Technik/čka autoservisu - Ostrava

Volné místo v oboru Řídící pracovníci v oblasti opravárenských služeb

Popis:

Pracoviště: Opavská 798/4, Ostrava - Svinov

1. kontakt e-mailem. V případě zájmu zašlete svůj životopis na rostislav.lipovy@autobond.cz

Společnost AUTOBOND GROUP a.s., která je autorizovaným dealerem značky Toyota, hledá pro rozšíření svého týmu vhodného uchazeče na pozici Technik servisu - přijímací.

Co vás čeká:

Stanete se součástí profesionálního týmu v servisních službách, kde Vaší rolí bude:

- příjem / výdej vozidel na servis

- kalkulace cen oprav

- každodenní komunikace se zákazníky

- komunikace s kolegy napříč společností

Nabízíme:

Zázemí silné, prosperující společnosti.

Práce v mladém kolektivu.

Práce s nejnovějšími technologiemi v automotive s odpovídajícím zaškolením.

Firemní benefity jako příspěvek na stravování, levný firemní tarif na volání, firemní akce,

slevu na firemní služby.

Odpovídající motivující mzdové ohodnocení.

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání (dopravní, strojní), případně vyučen automechanik

- řidičský průkaz skupiny B podmínkou

- znalost PC

- výborné komunikační a vyjednávací schopnosti, samostatnost, důslednost, schopnost se rychle učit a

vstřebávat nové informace

- reference z předchozího zaměstnání výhodou

Výhodou bude, pokud budete umět

- praxe v příjmu oprav u značkového servisu

- praxe v oboru automotive

- vyučený automechanik

- kladný vztah k automobilům

Firma:
AUTOBOND GROUP a.s.;
Ostrava
Opavská 798
721 00
Ostrava

Kontaktní osoba:
Rostislav Lipový
tel:
e-mail: rostislav.lipovy@autobond.cz

Místo práce: Ostrava

Nástup od: 01.10.2019