Podrobnější hledání

Nabídka práce - Vedoucí střediska veřejné zeleně - Kroměříž

Volné místo v oboru Řídící pracovníci v oblasti ostatních odborných služeb

Popis:

PRACOVIŠTĚ Kroměříž

- Náplň práce: organizace a řízení prací při údržbě veřejné zeleně města a zahradnictví, zpracování plánů údržby zeleně, cenových nabídek, ekonomické řízení a pravidelné vyhodnocování střediska

- Požadujeme: minimální dosažené vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení), praxi v řízení většího kolektivu min. 3 roky, řidičský průkaz skupiny B, uživatelská znalost PC, flexibilitu, samostatnost, aktivní přístup

- Nabízíme: týden dovolené navíc, zaměstnanecké benefity, nástup možný ihned

- Stručný životopis zasílejte na e-mail: biopas@biopas.cz nebo osobně: Kaplanova 2959, Kroměříž

Firma:
BIOPAS, spol. s r.o.
Kroměříž
Kaplanova 2959
767 01
Kroměříž

Kontaktní osoba:
Vladimíra Zavadilová
tel:
e-mail: biopas@biopas.cz

Místo práce: Kroměříž

Nástup od: 16.09.2019