Podrobnější hledání

Nabídka práce - Obchodník - prodej vozidel - Přerov

Volné místo v oboru Specialisté v oblasti prodeje technických produktů

Popis:

Náplň práce:

analýza tržního potenciálu - zaměření na prodej ojetých vozů autorizovaného prodejce (ČR, EU) vč. vozů z USA; plnění dohodnutých cílů o plánování; provádění a vyhodnocování aktivit směřujících k zisku nových zakázek; kvalitní prezentace vozidel a dalších prodávaných produktů v souladu se zjištěnými potřebami zákazníků; nabídka a prodej doplňkových produktů/ služeb firmy, doplňků, příslušenství a leasingu včetně kvalifikovaného poradenství; vyhledávání vhodných vozů na trhu, posouzení jejich stavu a výhodnosti; proces nákupu; vyjednávání podmínek; uzavírání výkupu a smluv a související administrativa.

Požadujeme:

nadšení a profesionalitu; výborné komunikační a vyjednávací schopnosti; reprezentativní vystupování; samostatný a proaktivní přístup; řidičský průkaz skupiny B; práce na PC - MS Office ; velkou výhodou aktivní znalost AJ/NJ.

Nabízíme:

zázemí stabilní společnosti; pohodový kolektiv.

Zájemci se mohou hlásit:

- zasláním životopisu na adresu: kutejova@f67.cz.

Pružná pracovní doba

Firma:
F. 67 s.r.o. - pracoviště Přerov, Polní
Přerov
Polní 2896
750 02
Přerov

Kontaktní osoba:
Petra Kutějová
tel: +420 724 339 277
e-mail: kutejova@f67.cz

Místo práce: Přerov

Nástup od: 01.10.2019