Podrobnější hledání

Nabídka práce - CAD konstruktér/ka - Ústí nad Labem

Volné místo v oboru Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Místo výkonu práce: Plynárenská 225/11, Ústí nad Labem-Všebořice.

Požadujeme:

Znalost kreslení v CAD

Znalost práce s výkresovou dokumentací

Práce na PC (World, Excel, Outlook,..)

Pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, samostatnost

Nabízíme:

Stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti

Příležitost pro absolventy i uchazeče s praxí

Možnost získání nových znalostí

Zaměstnanecké výhody

Náplň práce:

Zpracování výrobní dokumentace v CAD (TOPS)

Tvorba výrobních příkazů a programů

Práce v Helios systém - evidence, zadávání

Kontakt: E-mailem na adresu smejkal@4mex.cz nebo na tel.: 727 883

Firma:
4MEX s.r.o.
Ústí nad Labem
Plynárenská 225
400 10

Kontaktní osoba:
Jan Šmejkal
tel: +420 727 883 033
e-mail: smejkal@4mex.cz

Místo práce: Ústí nad Labem

Nástup od: 01.10.2019