Podrobnější hledání

Nabídka práce - Obchodní zástupce - Ústí nad Labem

Volné místo v oboru Obchodní zástupci

Popis:

Místo výkonu práce: Ústecký kraj.

Náplň práce:

Zodpovědnost za prodejní výsledky v regionu

Zajistit distribuci a prezentaci našich produktů značky Power Air.

Pravidelné návštěvy stávajících zákazníků a akvizice nových zákazníků

Vyřizování objednávek a reklamací

Reporting

Požadujeme:

Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti

Samostatnost, iniciativu a proaktivnost

Uživatelskou znalost práce s PC

Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme :

Platové podmínky 16 300,- Kč. + provize až 35 000,- Kč + bonus až 3 000,- Kč

Zázemí silné společnosti

Zaměstnanecké výhody a benefity

Služební automobil, telefon, tablet

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám, prosím, zašlete Váš strukturovaný životopis s fotografií a motivační list.

K Vašemu životopisu, prosím, přiložte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů.

Neobdržíte-li od nás odpověď do 4 týdnů po odeslání Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost uchazečům, kteří lépe vyhovovali našim požadavkům.

Zaměstnavatel:

JEES spol. s r.o.

Adresa: Nádražní 745, Brandýs nad Labem, 250 01

Kontakt: milan.rehak@jees.cz, tel: 778 091 299

Firma:
JEES s.r.o.- ÚL
Ústí nad Labem

Kontaktní osoba:
Milan Řehák
tel: +420 778 091 299
e-mail: milan.rehak@jees.cz

Místo práce: Ústí nad Labem

Nástup od: 01.11.2019