Nabídka práce - PROBAČNÍ PRACOVNÍK v oddělení elektronického monitorovacího systému - Liberec

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Náplň práce:

výkon činností asistenta PMS daných zákonem č. 257/2000 Sb., o Probační a mediační službě, tj. práce s pachateli a oběťmi trestných činů, vedení a kontrola pachatelů v rámci výkonu alternativních trestů, zajištění probačních činností v kontextu trestního řízení

specializace na zajištění provozu elektronického monitorovacího systému (dále jen EMS) v soudním kraji

součinnost s justičními partnery, orgány činnými v trestním řízení a dalšími institucemi v rámci zajištění agendy EMS

zakládání a editování údajů monitorované osoby v informačních systémech

nastavení parametrů monitorovacího programu u monitorované osoby (pachatele)

cílové zaměření a nastavení parametrů fungování EMS, činnosti spojené s instalací a deinstalací koncového zařízení v místě bydliště klienta

řešení bezpečnostních a provozních incidentů EMS ve spolupráci s příslušným vedoucím případu

Požadujeme:

ukončené středoškolské studium s maturitou ve společenskovědní oblasti

věk nad 21 let

bezúhonnost

vysoké pracovní nasazení a flexibilitu

ochotu strpět práci v pohotovostním režimu o víkendech

řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

ochotu cestovat

pozitivní vztah k technice

uživatelskou znalost MS Office, Word, Excel, Power Point

schopnost pracovat v týmu

zodpovědný a pečlivý přístup k práci

odolnost vůči stresu

ochotu vzdělávat se

technické dovednosti jsou vítány

Nabízíme:

pracovní úvazek HPP

platová třída 9, po osvědčení ve zkušební době osobní ohodnocení, (dle Přílohy č. 2 Nařízení vlády č. 341/2017 Sb.)

rizikový příplatek

práci na dobu neurčitou po úspěšném absolvování 3 měsíční zkušební doby a úspěšném absolvování kvalifikačního vzdělávacího kurzu

zařazení do specializačního a dalšího odborného vzdělávání

5 týdnů dovolené

5 dnů zdravotního volna

stravenky

pravidelné pracoviště dle domluvy

přátelské a podporující pracovní prostředí

zázemí stabilní organizace

nástup možný od 1.11. 2019

Další informace

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte nejpozději do 2. 10. 2019 na email: tpicha@pms.justice.cz (do předmětu uveďte VŘ - Probační asistent, pracovník v oddělení EMS) nebo písemně na adresu Probační a mediační služba, Pionýrů 2921, 434 01 Most, k rukám PhDr. Tomáše Píchy. Výběrové řízení se uskuteční dne 7. 10. 2019 od 9:00 hodin ve středisku PMS Liberec, přihlášení uchazeči splňující základní požadavky budou písemně pozváni k individuálnímu pohovoru.

Kontakt

PhDr. Tomáš Pícha, tel.: 725 978 179, tpicha@pms.justice.cz

Místo práce: Liberec

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: