Nabídka práce - Vrátný(á) / Informátor(ka) - OZP, OZZ výhodou - Otrokovice

Volné místo v oboru Pracovníci ostrahy, strážní

Náplň práce: kontrola objektu, obsluha EZS - EPS, klíčový režim, obchůzková činnost v areálu objektu, zapisování návštěv, zapisování a kontrola vozidel.

Požadujeme: bezúhonnost (čistý výpis z RT), samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, příjemné vystupování, certifikát strážného výhodou.

Nabízíme: nepřetržitá pracovní doba 6:00 hod. - 18:00 hod., 18:00 - 6:00 hod.

- stravenky v hodnotě 60,00 Kč.

- stravenky v nominální hodnotě 60,00 Kč

Nepřetržitý provoz

Firma:
AGP PLUS SERVICE s.r.o. - Otrokovice 2
Otrokovice
tř. Tomáše Bati 1740
765 02
Otrokovice

Kontaktní osoba:
Kučová Iveta
tel: +420 730 156 770
e-mail: iveta.kucova@agpplus.cz

Místo práce: Otrokovice

Nástup od: 01.11.2019