Podrobnější hledání

Nabídka práce - Seřizovači lisů - Zlín

Volné místo v oboru Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů

Náplň práce: seřizování a obsluha mechanických lisů, seřizování a úpravy lisařských nástrojů, zajištění výroby dílů v požadované kvalitě

Požadujeme: VZV výhodou

Nabízíme: stabilní zaměstnání v rozvíjející společnosti a přátelský pracovní kolektiv, VÍKENDY VOLNÉ

Výhody: stravenky, příspěvek na dopravu, fit bonus +1000Kč/měsíčně, věrnostní ohodnocení, příplatek za noční směnu 20%, 22 dní dovolené, výkonnostní odměny

Třísměnný provoz

Firma:
ANC COMPONENTS, s .r. o. - sídlo
Zlín
Nábřeží 737
760 01
Zlín

Kontaktní osoba:
KRISTÝNA KÁBELOVÁ
tel: +420 734 224 119
e-mail: kristyna.sedlackova@anccomponents.cz

Místo práce: Zlín

Nástup od: 01.10.2019