Nabídka práce - Administrativní pracovník/ce - správce/kyně dat v informačním systému - Valašské Meziříčí

Volné místo v oboru Všeobecní administrativní pracovníci

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE - SPRÁVCE/KYNĚ DAT V INFORMAČNÍM SYSTÉMU

POŽADUJEME: pokročilá uživatelská znalost MS Excel, zkušenost s prací v různých informačních systémech výhodou, dobrá znalost českého pravopisu.

NÁPLŇ PRÁCE: správa údajů v informačním systému ( pouze aktualizace informací v systému ),

administrativní činnost ( vkládání informací od dodavatelů do systému ), práce s daty v MS Excel,

textové úpravy popisů zboží.

NABÍZÍME: dovolená 25 dnů, kompenzace inflace, stravenky 100 Kč, cílové odměny.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

- v případě neudělení souhlasu uchazeče se zpracováním osobních údajů nebude uchazeč zařazen do výběrového řízení

- více informací na www.tesmat.cz/GDPR (společně se životopisem prosím zašlete i podepsanou kopii formuláře anebo alespoň zkopírujte text souhlasu do Vámi zaslaného e-mailu).

PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na prace@tesmat.cz

ov. 2.10.

Firma:
TĚSMAT CZ s.r.o. 03
Valašské Meziříčí
Zašovská 71
757 01

Kontaktní osoba:
Jan Haruda
tel:
e-mail: prace@tesmat.cz

Místo práce: Valašské Meziříčí

Nástup od: 01.11.2019