Podrobnější hledání

Nabídka práce - SKLADNÍK/ŘIDIČ VZV - Protivín

Volné místo v oboru Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Popis:

Náplň práce: Příjem zboží, manipulace s vratnými obaly

Požadavky: Samostatnost, spolehlivost, oprávnění na VZV

Nabídka:

-jednosměnný provoz PO až PÁ, 5:00 - 13:30 hod

-příspěvek na životní pojištění, mzda vždy 15. v měsíci

-nástup možný ihned.

První kontakt: p. Polanský Roman, 736 521 151, polansky@polanskych.cz PŘED OSOBNÍ NÁVŠTĚVOU SI DOMLUVIT SCHŮZKU.

Firma:
POLANSKÝCH, s.r.o. - provozovna Velkoobchod potravin
Protivín
Pivovar 144
398 11
Protivín

Kontaktní osoba:
Roman Polanský
tel: +420 736 521 151
e-mail: polansky@polanskych.cz

Místo práce: Protivín

Nástup od: 30.09.2019