Nabídka práce - Frézař kovů - seřizovač a obsluha konvenční frézy - Vlašim

Volné místo v oboru Seřizovači a obsluha konvenčních fréz

Popis:

OBSLUHA KONVENČNÍ FRÉZY

Kvalitní výrobek je naší prioritou

Pojďte pracovat do přátelského týmu zkušených strojařů, kteří vytváří high-tech balicí stroje pro zákazníky na celém světě.

Co budete dělat:

- obrábět kov, hliník a jiné materiály v příjemném pracovním prostředí ve Vlašimi

Co splňuje ideální uchazeč:

- má zkušenosti v oboru

- je trpělivý a má chuť učit se novým věcem

- je zodpovědný, samostatný a schopný týmové práce

Čím Vás odměníme:

- 7,5 h pracovní dobou s možností využití napracovaných hodin dle dohody

- dlouhodobou spoluprací

- motivačním mzdovým systémem, který obsahuje v případě výborných výsledků společnosti i 13. a 14. plat

- řadou zaměstnaneckých benefitů (volné dny, pracovní oděv, penzijní připojištění...)

- kávou zdarma nebo dotovaným závodním stravováním - to je u nás samozřejmostí pro všechny

Svůj životopis zasílejte na kariera@velteko.cz nebo zavolejte na 724 081 252 a dohodněte si termín osobního pohovoru.

Váš budoucí tým VELTEKO

Dvousměnný provoz

Firma:
Velteko s.r.o.
Vlašim
K Borovičkám 1716
258 01
Vlašim

Kontaktní osoba:
David Chvojka
tel: +420 724 081 252
e-mail: kariera@velteko.cz

Místo práce: Vlašim

Nástup od: 01.10.2019