Podrobnější hledání

Nabídka práce - Skladník - Plzeň

Volné místo v oboru Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Popis:

Životopisy na adresu: david.benes@etd-bez.cz

Náplň práce:

- organizace a zajištění vykládky dodávek materiálu a potvrzení dokumentů s tím spojených

- kontrola úplnosti dodávky (shody, kvantitativní přejímka) dle předaných dokladů

- zajištění příjmu dodávek , manipulace s nimi, jejich skladování a uložení odpovídající požadavkům jakosti

- zajištění výdeje materiálu příslušným útvarům na základě požadavků, včetně manipulace na příslušné interní pracoviště

- průběžné vystavení přehledů vydaného materiálu bez požadavku

- hospodaření s vratnými obaly

Požadujeme:

- praxe na VZV

- fyzická zdatnost, poctivost, pečlivost

- základy práce na PC,

- ochota učit se novým věcem,

- řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme: růst mzdy po zapracování, odměny za výkon, další vzdělávání

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, dotované závodní stravování, příspěvek na vzdělávání, roční odměny

Firma:
ETD TRANSFORMÁTORY a.s. 001
Plzeň
Zborovská 54
301 00
Plzeň

Kontaktní osoba:
David Beneš
tel: +420 731 193 446
e-mail: david.benes@etd-bez.cz

Místo práce: Plzeň

Nástup od: 01.11.2019