Podrobnější hledání

Nabídka práce - HLAVNÍ STAVBYVEDOUCÍ - Lišov

Volné místo v oboru Hlavní stavbyvedoucí

Popis:

Požadujeme:

VŠ vítána / SŠ stavební

Vzdělání v oboru pozemní stavitelství

Autorizace podmínkou (autorizovaný technik nebo autorizovaný inženýr)

Praxe v oboru alespoň 3 roky

Řidičský průkaz sk. B

Časová flexibilita

Dobrý zdravotní stav

Manažerské schopnosti

Komunikativnost

Náplň práce:

Samostatné, pečlivé, odborné zodpovědné a hospodárné řízení stavby

Zastupování společnosti vůči objednateli, projektantovi, veřejnoprávním orgánům a subdodavatelům

Řízení a koordinace pracovníků i kapacity subdodavatelů

Soulad s uzavřenými smlouvami o dílo

Kontrola průběhu zakázek (termíny, kvalita, technologické postupy, rozpočet, soulad, s PD atd.)

Řízení více realizací

Vhodné pro uchazeče hlavně z Jihočeského kraje (stavby České Budějovice a Tábor), Středočeského kraje a Prahy

Nástupní plat 40 000,-Kč - 45 000,-Kč, po zapracování 50 000,- Kč

Nástup ihned, Renata Steinbauerová, +420 702 283 480, renata@pradast.cz

Adresa: PRADAST, spol. s r.o., Sosní 949/27, 373 73 Štěpánovice u Českých Budějovic

Firma:
PRADAST, spol. s r.o. - Lišov
Lišov
Sosní 949
373 72
Lišov

Kontaktní osoba:
Renata Steinbauerová
tel: +420 702 283 480
e-mail: renata@pradast.cz

Místo práce: Lišov

Nástup od: 02.10.2019