Podrobnější hledání

Nabídka práce - Praha

Volné místo v oboru Inženýři přípravy a realizace investic, inženýringu

Popis:

Kontakt e-mailem.

Požadujeme VŠ vzdělání právního případně ekonomického směru, praxe v oboru min. 1 rok,velmi dobrá úroveň práce s PC (MS Word, Excel, Outlook, Google apod.). Zkušenosti se zadáváním veřejných zakázek realizovaných z fondů EU výhodou, schopnost vysokého pracovního nasazení, organizační schopnosti, pečlivost. Hlavní náplň činnosti: administrace zadávacích apod. řízení a další operativní úkoly v oblasti zadávání veřejných zakázek, zpracování zadávací dokumentace pro veřejné zakázky, zveřejňování informací o veřejných zakázkách na Profilu zadavatele a ve Věstníku veřejných zakázek na elektronickém tržišti. Podrobnosti viz příloha: Motivační dopis doplnění strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, doručte, prosím na adresu nebo na níže uvedený e-mail.

Výhody: Dovolená v délce 5ti týdnů, stravenky, podnikové stravování, indispoziční volno, firemní školka

Hlavní náplň činnosti:

" Administrace zadávacích apod. řízení a další operativní úkoly v oblasti zadávání veřejných zakázek

" Zpracovávání zadávací dokumentace pro veřejné zakázky

" Zveřejňování informací o veřejných zakázkách na Profilu zadavatele a ve Věstníku veřejných zakázek

" Realizace veřejných zakázek na elektronickém tržišti atd.

Požadujeme:

" VŠ vzdělání právního případně ekonomického směru, praxe v oboru min. 1 rok

" Zkušenosti se zadáváním veřejných zakázek realizovaných z fondů EU výhodou

" Schopnost vysokého pracovního nasazení i nad rámec pracovní doby

" Komunikativnost, zodpovědnost, otevřenost, flexibilita a pozitivní přístup k práci

" Organizační schopnosti, pečlivost, odpovědnost a samostatnost

" Občanská bezúhonnost

" Zkušenosti v oblasti veřejného zadávání, zejména ZZVZ, NEN apod.

" Velmi dobrá úroveň práce s PC (MS Word, Excel, Outlook, Google apod.)

Nabízíme:

- zajímavou a odpovědnou práci

- platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb.

- možnost dalšího odborného vzdělávání a odborného rozvoje

- pružná pracovní doba

- příjemné pracovní prostředí

- příspěvek na stravování - závodní stravování

- dovolená v délce 5 týdnů

- indispoziční volno - 4 dny v kalendářním roce

- firemní školka

Termín nástupu do pracovního poměru: Dle dohody

Pružná pracovní doba

Firma:
Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze - sídlo
Praha
Šrobárova 49
100 00
Praha

Kontaktní osoba:
Hana Obdržálková
tel:
e-mail: hana.obdrzalkova@szu.cz

Místo práce: Praha

Nástup od: 15.10.2019