Podrobnější hledání

Nabídka práce - Předák- mistr dřevařské výroby - Dobříš

Volné místo v oboru Mistři a pracovníci v dřevařství, papírenství a polygrafii

Popis:

Pozice: Předák- mistr dřevařské výroby

OC

Náplň: Vedení kolektivu cca 10 lidí,Obsluha výrobního zařízení pro výrobu styčníkových vazníků- systém Gang-nail - PILA, LIS, doplňování materiálů a kontrola kvality výrobků.

Požadavky: Schopnost samostatně vykonávat práci podle pracovních návodů, ochota pracovat ve dvousměnném provozu. Platný průkaz VZV-výhodou

Nástup od: Ihned

Mzda_ 25 000 - 30 000 Kč

Výhody: Výkonnostní prémie, příspěvek 50 Kč na závodní stravování, penzijní připojištění, proplácení práce přesčas

Kontakt: Hovorková Vladimíra, e-mail: hovorkova@biossro.cz

Tel. fyz. pracoviště: 318 521 075, 8-14 Hod.

Místo výkonu: BIOS s.r.o.

U Pivovaru č.p. 1898

263 01 Dobříš

Dvousměnný provoz

Firma:
BIOS s.r.o.
Dobříš
U Pivovaru 1898
263 01
Dobříš

Kontaktní osoba:
Vladimíra Hovorková
tel:
e-mail: hovorkova@biossro.cz

Místo práce: Dobříš

Nástup od: 02.10.2019