Nabídka práce, volná pracovní místa, nové zaměstnání.
Plný nebo částečný úvazek. V celé ČR.

Práce pro obyčejné lidi.

Rychlá nabídka práce:

Odkazy, které se hodí při hledání práce:Hledaná práce (název práce nebo obor nebo pozice):

Podrobnější hledání

Nabídka práce - Sociální pracovník/pracovnice - Návojná

Volné místo v oboru Odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Popis:

Náplň práce:

Vedení sociální agendy v DZR, individuální sociální práce s klientem včetně individuálního plánování, sociální šetření, sociálně právní poradenství, revize a aplikace Standardů kvality v sociálních službách, práce na PC v programu Cygnus.

Pracovní poměr:

Nástup možný ihned po ukončení VŘ, doba určitá - náhrada za MD.

Pracovní úvazek: 1,0 úvazku

Platová třída: Platová třída 10, /dle NV č. 341/2017 Sb./

Místo výkonu práce: Dům sociálních služeb Návojná, Návojná 100, 763 32 Nedašov

Požadavky pro vznik pracovního poměru:

VOŠ nebo VŠ vzdělání v oborech zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost apod. dle §110 zákona č. 108/2006 Sb.

Trestní bezúhonnost doložená aktuálním výpisem z trestního rejstříku, zdravotní způsobilost, řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC - uživatelská znalost MS Office, samostatnost, týmová práce, schopnost empatie, spolehlivost, znalost sociální legislativy, zodpovědnost, organizační a komunikační dovednosti v ústním i písemném projevu.

Písemná přihláška musí obsahovat tyto náležitosti:

jméno, příjmení a titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu (vč. čísla telefonu), číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení pobytu, jde-li o cizího státního občana, datum a podpis.

Zašlete nejpozději do: 31. 10. 2019

Přihlášku, kopii o nejvyšším dosaženém vzdělání, životopis s motivačním dopisem a aktuální výpis z trestního rejstříku zašlete na níže uvedený kontakt.

Kontakt:

Bc. Jan Šerý, e-mail : reditel@dssnavojna.cz; Dům sociálních služeb Návojná, Návojná 100, 763 32 Nedašov tel. 577 335 437, mob. 724 925 748

Poznámka k volnému pracovnímu místu:

Vybraní uchazeči budou kontaktováni e-mailem nebo telefonicky a pozváni k osobnímu pohovoru. Praxe v oboru a znalost problematiky duševních onemocnění vítána. Organizace si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení, pokud nebude vybrán vhodný kandidát.

Odesláním životopisu a motivačního dopisu uchazeč souhlasí se zpracováním osobních údajů, a to výhradně pro účely tohoto výběrového řízení. Tento souhlas lze kdykoli písemně odvolat.

Typ pracovního poměru / úvazku:


Firma:
Dům sociálních služeb Návojná, příspěvková organizace [650]
Návojná
100
763 32
Návojná

Kontaktní osoba:
Bc. Jan Šerý
tel: +420 577 335 437,724 925 748
e-mail: reditel@dssnavojna.cz

Místo práce: Návojná

Nástup od: 01.11.2019