Nabídka práce, volná pracovní místa, nové zaměstnání.
Plný nebo částečný úvazek. V celé ČR.

Práce pro obyčejné lidi.

Rychlá nabídka práce:

Odkazy, které se hodí při hledání práce:Hledaná práce (název práce nebo obor nebo pozice):

Podrobnější hledání

Nabídka práce - Mzdový/mzdová účetní, referent/referentka místního hospodářství - Terezín

Volné místo v oboru Odborní účetní mzdoví

Popis:

Charakteristika vykonávané práce: komplexní agenda výpočtu platů a jejich zúčtování a dalších plnění poskytovaných zaměstnancům (stravenky, benefity, cestovní doklady apod.), srážek z platu, návazná agenda daní ze závislé činnosti a pojistné na sociální a zdravotní zabezpečení. Kontrolní a zjišťovací činnost v oblasti místních poplatků a pokut.

Požadavky na uchazeče: praxe v oboru min. 3 roky, praxe v kontrolní činnosti vítána, praxe ve státní správě nebo samosprávě a ZOZ vítána, velmi dobré praktické a teoretické znalosti mzdového účetnictví a související pracovně-právní, znalost personální agendy a legislativy výhodou, znalost právních předpisů v základním rozsahu nutném pro výkon funkce, znalost účetních aplikací, uživatelská znalost práce na PC (MS Office), spolehlivost, pečlivost, seriózní vystupování, schopnost a ochota samostatného vzdělávání v oboru

Přihlášky s uvedenými doklady v zalepené obálce doručte na podatelnu v přízemí Městského úřadu v Terezíně, nám. ČSA 179, Terezín nebo zašlete na adresu: Městský úřad Terezín, nám. ČSA 179, 411 55 Terezín. Na obálce vyznačte: "NEOTVÍRAT - veřejná výzva - mzdová/ý účetní a referent/ka místního hospodářství".

Lhůta pro podání přihlášky: nejpozději do 23.10.2019 do 15.00 hodin.

Typ pracovního poměru / úvazku:


Firma:
Město Terezín
Terezín
nám. ČSA 179
411 55
Terezín

Kontaktní osoba:
Ing. Michael Straka
tel: +420 416 782 227
e-mail: michael.straka@terezin.cz

Místo práce: Terezín

Nástup od: 01.11.2019