Nabídka práce - Sociální pracovníci pro Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež TRIUMF klub Rožnov pod Radhoštěm - Rožnov pod Radhoštěm

Volné místo v oboru Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCI PRO NÍZKOPRAHOVÉ ZAŘÍZENÍ PRO DĚTI A MLÁDEŽ TRIUMF KLUB ROŽNOV POD RADHOŠTĚM

POŽADUJEME: vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání (v oborech splňující zákonné požadavky pro výkon práce sociálního pracovníka), výhodou bude velká motivace pro práci se sociálně ohroženými dětmi a mládeží, budou se vám hodit vlastnosti jako je samostatnost, schopnost udržet nastavené hranice, empatický přístup, flexibilita, vyjasněný postoj k návykovým látkám a dalším formám rizikového chování, kreativita, týmovost a férový přístup ke kolegům i dětem a mladým lidem.

NÁPLŇ PRÁCE: pomůžete nám s rozjezdem úplně nového nízkoprahového klubu a stanete se našim klíčovým zaměstnancem pro sociální práci s dětmi a mládeží, budete naše klienty podporovat při řešení jejich nepříznivé životní situace, budete je motivovat ke spolupráci s odborníky, kteří jim mohou v jejich situaci pomoci, zapojíte se do přípravy jednotlivých volnočasových aktivit a preventivních programů.

NABÍZÍME: zajímavou a pestrou práci, která dává smysl s velkou mírou samostatnosti a odpovědnosti, tvůrčí práci v malém kolektivu významné organizace, která je největším poskytovatelem sociálních služeb v regionu, podporu z týmu vyškolených spolupracovníků

v oblasti sociálních služeb, budete se moci dál vzdělávat v oblastech, které Vás zajímají a jsou pro Vaši práci i Váš rozvoj důležité, zkrácený pracovní úvazek v rozmezí 24 - 32 hod. týdně, práce je především v odpoledních hodinách, 1 týden dovolené navíc, služební telefon, roční odměny, mzdové zařazení - základní nástupní mzda ve výši 22.100,- Kč až 23.900 Kč, po zkušební době její navýšení formou osobního příplatku až do výše 16%.

PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na petra.smajstrlova@valmez.charita.cz nebo osobně na adrese

Kpt. Zavadila 1345, Valašské Meziříčí.

Firma:
Charita Valašské Meziříčí 06
Rožnov pod Radhoštěm
Zemědělská 592
756 61

Kontaktní osoba:
Bc. Petra Šmajstrlová
tel: +420 731 560 375
e-mail: petra.smajstrlova@valmez.charita.cz

Místo práce: Rožnov pod Radhoštěm

Nástup od: 01.11.2019