Nabídka práce - Provozní do provozovny rychlého občerstvení Kladno - Kladno

Volné místo v oboru Ostatní řídící pracovníci v oblasti stravovacích služeb

Popis:

Pouze pro OZP popř. ZZN !!!

Požadujeme:

osobu starší 18 let, OZP nebo zdravotně znevýhodněnou, schopnou vést tým a zpracovávat nutnou administrativu, ochotnou vypomoci kolegům, učit se firemní procesy a zároveň se je snažit vylepšit ve spolupráci s vedením společnosti.

Poznámka: je možné přijmout i osobu ve 3. stupni ID, podmínkou je však zvládnutí pracovních povinností v plném rozsahu a bezproblémová, stabilní schůze bez kompenzačních pomůcek.

Pracovní náplň:

vedení podřízených pracovníků na provozovně, administrativa, objednávání zboží a materiálu, výpomoc podřízeným při velkém počtu zákazníků, zastupování podřízených pracovníků v případě nemoci nebo neobsazené pracovní pozice, pro zajištění bezproblémového chodu provozovny, atd.

Nabízíme:

závodní stravování, zkrácený pracovní úvazek (6,5 hod./den, 30 hod./týden).

Telefonický kontakt: Po - Pá 8:00 - 16:00 hod.

Firma:
Actanola s.r.o., pracoviště
Kladno
Arménská 3277
272 01
Kladno

Kontaktní osoba:
Eva Beranová
tel: +420 775 538 387
e-mail: eva.beranova@actanola.cz

Místo práce: Kladno

Nástup od: 01.10.2019