Podrobnější hledání

Nabídka práce - Analytický chemik/chemička - Vodňany

Volné místo v oboru Ostatní specialisté v oblasti chemie

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Fakulta rybářství a ochrany vod

přijme pracovníka na pozici

ANALYTICKÝ CHEMIK/CHEMIČKA

Náplň práce:

- Provádění odběrů vzorků a jejich příprava k analýzám pomocí GC/MS a LC/MS;

- Chemické analýzy (LC/MS, GC/MS);

- Zpracovávání naměřených dat (TraceFinder, Compound Discoverer…);

- Pomoc při přípravě dílčích/závěrečných zpráv a publikací;

- Zabezpečování údržby používaných přístrojů a zařízení;

- Participace na zabezpečení laboratorních experimentů.

Požadujeme:

- VŠ vzdělání v chemickém oboru, zaměření na analytickou chemii výhodou;

- Praxe s LC/MS či GC/MS výhodou;

- Schopnost komunikace v anglickém jazyce slovem i písmem;

- Komunikativnost, smysl pro týmovou práci, samostatnost, systematičnost, zodpovědnost, pečlivost, organizační schopnosti, ochotu učit se novým věcem;

- Možnost práce přesčas při výjezdech a sezónních experimentech;

- Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič/ka;

- Dobrý zdravotní stav.

Nabízíme:

- Zajímavou práci v mezinárodním kolektivu;

- Získání pracovních zkušeností v oblasti provozu chemické analytické laboratoře;

- Příjemné pracovní prostředí v mladém týmu a nově zrekonstruovaných prostorách fakulty;

- Možnost osobního i profesního rozvoje (jazykové a zaměstnanecké kurzy);

- Další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití).

Uvažovaný nástup: v nejbližším možném dohodnutém termínu

Pracovní úvazek: 1,0

Mzda: dle Mzdového předpisu JU

Místo výkonu práce: FROV JU, Výzkumný ústav rybářský a hydrobiologický, Laboratoř environmentální chemie a biochemie, Zátiší 728, 389 01 Vodňany

Strukturovaný životopis, motivační dopis a kopii dokladu o nejvyšším ukončeném vzdělání zasílejte Ing. Mirce Průšové na e-mail mprusova@frov.jcu.cz nebo na adresu Fakulta rybářství

a ochrany vod, Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany do 31. 12. 2019.

Více informací na http://www.frov.jcu.cz/cs/home-button/uredni-deska/volna-pracovni-mista

Firma:
JU - Fakulta rybářství a ochrany vod
Vodňany
Zátiší 728
389 01
Vodňany

Kontaktní osoba:
Ing. Mirka Průšová
tel:
e-mail: mprusova@frov.jcu.cz

Místo práce: Vodňany

Nástup od: 01.11.2019