Nabídka práce - Operátor/ka II BGA pájecího stroje - Ostrava

Volné místo v oboru Ostatní technici elektronici

Popis:

ZamK

Pracoviště: K Myslivně 2362/9, Ostrava - Poruba, 708 00

Kontakt: osobně po domluvě na adrese Provozní 3, Ostrava - Třebovice. PŘEDCHOZÍ DOMLUVA NUTNÁ!! (telefonujte od 7.00 do 15:00 hod.). Životopis prosíme s sebou.

Náplň práce:

Obsluha BGA pájecího stroje a pájení mikropájkou.

Požadujeme:

- praxi na obdobné pozici (velkou výhodou)

- zájem a znalosti technického rázu

- zkušenost pájení s mikropájkou (velkou výhodou),

- manuální zručnost PODMÍNKOU

- dobrý zrak.

Nabízíme:

- práce v jednosměnném provozu Po-Pá 7:00-15:30

- výdělek až 25 tis. Kč hrubého dle šikovnosti (formou bonusů)

- stravenky v hodnotě 100 Kč

- docházkový bonus

Firma:
RACETEQ s.r.o.,
Ostrava
K Myslivně 2362
708 00
Ostrava

Kontaktní osoba:
Michaela Havlíková
tel: +420 552 308 185
e-mail: hr@raceteqcz.com

Místo práce: Ostrava

Nástup od: 02.10.2019