Nabídka práce - Projektový manažer/ka - prodejce inzerce s angličtinou - Zábřeh

Volné místo v oboru Pracovníci v oblasti propagace a reklamy

Popis:

Náplň práce:

komunikace se zákazníky ze segmentu malých, středních i korporátních firem v anglickém jazyce

konzultace a navrhování vhodných inzertních kampaní dle potřeb zákazníka

aktivní oslovování zákazníků s nabídkou našich produktů a služeb prostřednictvím telefonického oslovování

zajištění administrativní činnosti s tím spojené

zodpovědnost za plnění vlastního i týmového plánu

Požadujeme:

Anglický jazyk na výborné úrovni (min. B2)

SOU nebo SŠ s maturitou

Uživatelská znalost práce na PC

Vynikající komunikační, prezentační a argumentační dovednosti

Orientace na zákazníka a výsledek

Odolnost vůči stresu a trpělivost

Samostatnost, cílevědomost, aktivní přístup k práci

Zkušenosti v oblasti aktivního prodeje nebo zákaznického servisu výhodou

Nabízíme:

Motivační finanční ohodnocení: pevná základní mzda od 18 000 + provizní složka (16 000 - 27 000 Kč)

Příjemnou a přátelskou atmosféru

Nadstandardní balíček zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, stravenky, firemní fitness)

Místo výkonu práce: Zábřeh na Moravě. Pracovní doba od 8 do 16 hodin.

Váš profesní životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů zasílejte na adresu jobs@amazingmedia.cz nejpozději do 10.10.2019 (uzávěrka přihlášek). Dobrovolným poskytnutím osobních údajů uvedených ve Vašem životopise, nám dáváte souhlas s jejich zpracováním a uchováváním.

Firma:
Amazing Media, s.r.o.
Zábřeh
Valová 2357
789 01
Zábřeh

Kontaktní osoba:
Ing. Lucie Rottenborn MBA
tel:
e-mail: jobs@amazingmedia.cz

Místo práce: Zábřeh

Nástup od: 01.11.2019