Nabídka práce - Manager/ka promo značky (Channel sales manager) - Ostrava

Volné místo v oboru Řídící pracovníci v oblasti marketingu

Popis:

ZamK

Pracoviště: Ostrava, Polsko, Slovensko

V případě zájmu volat od 7 do 15.30 hod. nebo pište na e-mail. Osobně se můžete dostavit od 7 do 15.30 hod.

RACETEQ s.r.o. - SERVIS LCD OBRAZOVEK A DOTYKOVÝCH DISPLEJŮ, SKLADOVÁ ČINNOST, MKD, OBCHODNÍ ZNAČKA BUGO PRO PRODEJ MOBILNÍCH TELEFONŮ A PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Pro naši nově představenou obchodní značku BUGO hledáme manažera/ku, který ji bude úspěšně rozvíjet doma i v zahraničí.

Náplň práce:

- promo značky společnosti

- orientace na koncového zákazníka

- prezentace produktů společnosti

- péče o stávající klientskou základnu a její rozšiřování

- pravidelný reporting vedení společnosti

- plánování a management promo aktivit produktů

Požadujeme:

- průkazné zkušenosti v oblasti "retail" nebo e-shop alespoň 5 let

- marketingové dovednosti

- průkazné budování či rozvoj obchodní značky (např. vlastní)

- komunikativní znalost angličtiny minimálně na úrovni B2

- velkou výhodou je znalost trhu elektroniky

- výborný time management

- cit pro detail

- orientace na výsledek

Nabízíme:

- služební PC, telefon

- stravenky (po skončení zkušební doby stravenka v hodnotě 50 Kč/den, po 6 měsících 100 Kč/den)

- o dalších benefitech jsme připraveni diskutovat

Vaše dotazy Vám ochotně zodpovíme a detaily upřesníme během přijímacího pohovoru.

Nástup možný ihned. PP na dobu určitou 6 měsíců, po té možnost prodloužení.

Firma:
RACETEQ s.r.o.,
Ostrava
K Myslivně 2362
708 00
Ostrava

Kontaktní osoba:
Lucie Endlová
tel: +420 552 308 185
e-mail: hr@raceteqcz.com

Místo práce: Ostrava

Nástup od: 02.10.2019