Podrobnější hledání

Nabídka práce - Obchodní manažer/ka - Praha

Volné místo v oboru Řídící pracovníci v oblasti obchodu

Popis:

Kontakt:e-mail: info@fcprague.cz

Náplň práce:

- Rozvoj a rozšíření obchodníh aktivit společnosti

- Naplňování obchodní strategie a případné návrhy na změny

- Aktivní vyhledání nových obchodních partnerů s dlouhodobým obchodním potenciálem

- Péče o stávající obchodní partnery

- Prezentace společnosti na sociálních sítích

- Analýza cenotvorby produktů s konkurenčními produkty na zahraničním trhu (zejména v Ruské federaci)

- Příprava podkladů k soutěžím a tendrům v Ruské federaci

- Logistické činnosti při nákupu

- Dojednávání technické specifikace dodávaného zboží

- Plánování přepravy a komunikace s celní správou Ruské federace

- Komunikace a spolupráce s majiteli společnosti a reportování

- Efektivní spolupráce s kolegy v rámci obchodního týmu

- Pracovní cesty do zahraničí a EU

Požadujeme:

- Vysokoškolské vzdělaní ekonomického zaměření

- Praxe na obdobné pozici min. 5 let

- Znalost ruského obchodního prostředí výhodou

- Pracovní zkušenosti s klienty z Ruské federace podmínkou

- Dokonalá znalost ruštiny (slovem i písmem) včetně obchodní terminologie

- Znalost angličtiny na komunikační úrovni (slovem i písmem)

- Základní znalost českého jazyka vítána

- Trestní bezúhonnost

- Obchodní myšlení, spolehlivost, mlčenlivost, samostatnost a schopnost týmové spolupráce

- Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti

- Uživatelskou znalost práce na PC

- Řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:

Zajímavou, perspektivní práci

Motivující mzdové ohodnocení

Možnost seberealizace a profesního růstu

Příjemné a klidné pracovní prostředí

Vzdělávací kurzy a školení

Uhrada jízdného

Svůj strukturovaný životopis prosím, posílejte na email info@fcprague.cz

Firma:
F+C Prague, s.r.o.
Praha
Za Mototechnou 1619
155 00
Praha

Kontaktní osoba:
Pavel Gusev
tel:
e-mail: info@fcprague.cz

Místo práce: Praha

Nástup od: 01.10.2019