Podrobnější hledání

Nabídka práce - Manager/ka projektu - Ostrava

Volné místo v oboru Vedoucí velkého investičního útvaru

Popis:

ZamK

Pracoviště: K Myslivně 2362/9, Ostrava - Poruba

V případě zájmu volat od 7 do 15.30 hod. nebo pište na e-mail. Ososbně se můžete dostavit od 7 do 15 hod.

Náplň práce:

-Prostředník pro komunikaci mezi naší společností a zákazníkem v Číně

-Nastavení procesů nového projektu oprav VGA a BGA

-Pravidelný reporting vedení společnosti i zákazníkovi v Číně

-Podpora týmu 50 lidí

Požadujeme:

-znalost angličtiny a čínštiny na úrovni alespoň B1 (obchodní korespondence se zákazníkem)

-praxe v managementu alespoň menšího týmu (5-10 lidí)

-teoretické zkušenosti s pájením mikropájkou

-znalosti produktů MS office

Nabízíme:

-Výdělek až 30 tis.

-Osobní příplatky

-Stravenky v hodnotě 50 Kč po zkušební době

-Stravenky v hodnotě 100 Kč po 6 měsících ve společnosti

-Docházkový bonus

Nástup možný ihned.

Firma:
RACETEQ s.r.o.,
Ostrava
K Myslivně 2362
708 00
Ostrava

Kontaktní osoba:
Lucie Endlová
tel: +420 552 308 185
e-mail: hr@raceteqcz.com

Místo práce: Ostrava

Nástup od: 02.10.2019