Podrobnější hledání

Nabídka práce - Provozní manažer/ka - Ostrava

Volné místo v oboru Řídící pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur

Popis:

Místo výkonu práce: Ostrava, Mastného 1035/6

Kontakt: emailem

Hledáme posilu do našeho sehraného provozního oddělení ostravské pobočky.

Náplň práce:

- řízení pracovníků, personalistika, plánování směn, kontrolní činnost, zpracovávání mzdových podkladů, řešení nápravných opatření, administrativní činnost související s běžným provozem zakázek, pravidelné reporty vedení společnosti a klientům.

Požadujeme:

-aktivní přístup k práci, samostatnost, schopnost jednat s lidmi, práce na PC na uživatelské úrovni, SŠ vzdělání, ŘP sk. B - aktivní řidič.

Nabízíme:

- práci v pracovním poměru na dobu neurčitou, příležitost seberealizace a profesní růst, roční prémie, pět týdnů dovolené, stravenky, plně hrazenou MultiSport kartu, flexibilní pracovní dobu, mobilní telefon, notebook, služební vozidlo i k soukromému užití

Firma:
INDUS PRAHA, spol. s r.o., Ostrava;
Ostrava

Ostrava

Kontaktní osoba:
Daniel Majetný
tel: +420 737 218 722
e-mail: daniel.majetny@indus-czech.cz

Místo práce: Ostrava

Nástup od: 01.11.2019