Podrobnější hledání

Nabídka práce - Marketing manager/ka s čínštinou - Ostrava

Volné místo v oboru Specialisté v oblasti marketingu

Popis:

ZamK

Pracoviště: Ostrava

Kontakt: osobně po předchozí telefonické domluvě (tel.. 552 308 185) na adrese Provozní 3, Ostrava

RACETEQ s.r.o. - SERVIS LCD OBRAZOVEK A DOTYKOVÝCH DISPLEJŮ, SKLADOVÁ ČINNOST, MKD, OBCHODNÍ ZNAČKA BUGO PRO PRODEJ MOBILNÍCH TELEFONŮ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Hledáme MARKETING MANAGERA s čínštinou

Náplň práce:

· promo značky společnosti

· práce s webovým rozhraním čínských eshopů

· orientace na koncového zákazníka

· prezentace produktů společnosti

· péče o stávající klientskou základnu a její rozšiřování

· pravidelný reporting vedení společnosti

· plánování a management promo aktivit produktů

Klíčové dovednosti kandidáta/ky jsou:

· marketingové dovednosti

· znalost čínštiny na komunikační úrovni (není podmínkou, aby kandidát/ka byl/a rodilým mluvčím, rozhodující jsou profesní zkušenosti) a komunikativní znalost angličtiny minimálně na úrovni B2

· velkou výhodou je znalost trhu elektroniky

· výborný time management

· cit pro detail

· orientace na výsledek

Nabízíme:

· služební PC, telefon

· finanční ohodnocení dle seniority

· stravenky (stravenka v hodnotě 50 Kč/den, po 6 měsících 100 Kč/den)

· o dalších benefitech jsme připraveni diskutovat

Prosíme o CV v anglickém jazyce.

Vaše dotazy Vám ochotně zodpovíme a detaily upřesníme během přijímacího pohovoru.

Firma:
RACETEQ s.r.o., Ostrava
Ostrava

Ostrava

Kontaktní osoba:
Lucie Endlová
tel: +420 552 308 185
e-mail: lucie.endlova@raceteqcz.com

Místo práce: Ostrava

Nástup od: 02.10.2019