Nabídka práce - Obchodní specialista/specialistka v B2B e-shopu - Žatec

Volné místo v oboru Specialisté v oblasti marketingu

Popis:

místo výkonu práce: Zeyerova č.p. 1456

438 01 Žatec 1

nástup dohodou. Co budete dělat:

komunikovat po telefonu, mailu a dalších online platformách

schvalovat registrace nových zákazníků

řešit problémy zákazníků v novém e-shopu pro B2B segment z oblasti tištěné reklamy

přijímat pasivně nové poptávky a zpracovávat je

spolupracovat s dalšími kolegy v týmu

pomáhat zlepšovat prostředí e-shopu a řešit případné reklamace

Upřednostňujeme:

výborné komunikační dovednosti

umění naslouchat a ochotu řešit problémy

zkušenosti z polygrafie, signmakingu, grafiky výhodou

zkušenosti na pozici obchodníka/helpdesku výhodou

ŘP B

Nabízíme:

možnost realizovat se v nově vzniklém projektu

seberealizaci při spuštění nového projektu

fixní mzdu s variabilní složkou

příspěvek na dojíždění

moderní technologické zázemí, průmysl 4.0 v praxi

kávu, čaj zdarma neomezeně

pravidelné firemní akce

kontakt po, stř. čtv. 7,30 - 15,30 hod telefonicky na č. 474532040, nebo email: martin.kaderavek@sittardia.cz

Firma:
Sittardia s.r.o., pracoviště Žatec
Žatec
Zeyerova 1456
438 01
Žatec

Kontaktní osoba:
Mgr. Martin Kadeřávek MBA
tel: +420 474 532 040
e-mail: martin.kaderavek@sittardia.cz

Místo práce: Žatec

Nástup od: 07.10.2019