Podrobnější hledání

Nabídka práce - Výrobní technolog - Pečky

Volné místo v oboru Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Popis:

První kontakt:

Vild Jan, tel.: 724 106 901, 8 - 17 hod,

e-mail: jan.vild@klaro.cz,

osobně: St 10 - 12 hod.

Pracovní doba:

06:00 - 14:30 hod (dohoda možná).

Požadujeme:

Vzdělání technického zaměření, práce s CAD softwarem výhodou, samostatnost, technické myšlení, spolehlivost a zodpovědnost.

Náplň práce:

Zavádění nových technologických postupů, jejich optimalizace a kontrola, implementace nových technologií, vývoj nových produktů, kontrola jakosti.

Zájemce bez zkušeností v oboru zaškolíme.

Zaměstnanecké výhody:

Stabilita, osobní růst, benefity, po zapracování zvýšení platu.

Firma:
KLARO, spol. s.r.o. - provoz V.Chvalovice
Pečky
Ke Hřišti 187
289 11
Pečky

Kontaktní osoba:
Jan Vild
tel: +420 724 106 901
e-mail: jan.vild@klaro.cz

Místo práce: Pečky

Nástup od: 03.10.2019