Nabídka práce - Strojař/ka, přípravař/ka výroby, rozpočtář/ka - Prostřední Bečva

Volné místo v oboru Strojírenští technici technologové, normovači

Náplň práce: odpovědnost za stanovení technologie výroby, tvorba pracovních plánů, výpočet výrobního času, příprava výrobní dokumentace, příprava výrobních podkladů pro CNC stroje v programu Trutops, spolupráce s obsluhou CNC strojů, kontrola výkresové dokumentace, cenové nabídky, kalkulace, komunikace se zákazníky, řešení výrobních problémů vč. opatření.

Požadujeme: vzdělání strijírenského směru, praxi na obdobné pozici, znalost výrobních procesů ve strojírenství, čtení výkresové dokumentace, znalost programu CAD (Trutops výhodou), znalost práce na PC.

Nabízíme: zázemí stabilní, prosperující a expandující české firmy, moderní pracovní prostředí, motivující finanční ohodnocení, stravenky.

V případě zájmu uveďte prosím termín možného nástupu a očekávanou mzdu.

První kontakt: emailem.

Třísměnný provoz

Firma:
Josef Matušík
Prostřední Bečva
664
756 56

Kontaktní osoba:
Monika Jurajdová
tel:
e-mail: zivotopisy@josef-matusik.cz

Místo práce: Prostřední Bečva

Nástup od: 07.10.2019