Nabídka práce - Technolog strojírenské výroby - technologie obrábění - Holoubkov

Volné místo v oboru Strojírenští technici technologové, normovači

Popis:

Místo výkonu práce: Holoubkov č.p. 1

Náplň práce: tvorba technologických postupů se zaměřením na obrábění kovů

Požadavky: vzdělání střední s maturitou, SPŠ strojírenská, praxe v oboru min 2 roky, průkaz VZV, jeřábnické + vazačské oprávnění, znalost práce na PC

Nabízíme: platové ohodnocení od 28.000,- Kč/měs. - výše nástupní mzdy dle praxe a znalostí.

Kontakt: Fišerová Věra, tel.: 371 406 201, 371 406 220, e-mail: vera.fiserova@weilercz.com

Firma:
WEILER Holoubkov s.r.o.
Holoubkov
1
338 01
Holoubkov

Kontaktní osoba:
Věra Fišerová
tel: +420 371 406 201
e-mail: vera.fiserova@weilercz.com

Místo práce: Holoubkov

Nástup od: 02.10.2019