Podrobnější hledání

Nabídka práce - Technolog - Lovosice

Volné místo v oboru Strojní inženýři přístrojů, strojů a zařízení

Popis:

náplň práce:

- zavádí nové projekty

- zlepšuje stávající projekty (kvalita, produktivita)

- komunikuje se zákazníky a vyjednává s dodavateli výrobních zařízení

- zodpovídá za současné projekty

- plánuje a zavádí procesní změny

- připravuje časové plány, specifikace, interní směrnice, reporty

Požadujeme:

- VŠ vzdělání technického směru nebo SŠ vzdělání s minimálně 3 roky praxe v oboru

- znalost a pochopení strojního zařízení výrobní linky

- komunikativní angličtina

- schopnost orientace v technických výkresech a dokumentaci

- práce s PC (MS Office)

- znalost 2D/3D software (Solidworks, AutoCad, apod.)

- programování PLC Omron

- analytické a logické myšlení

- řidičské oprávnění sk. B.

Nabízíme:

- stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu Toyota Group, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu

- odpovídající školení

- příležitost profesního a karierního růstu

- možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi na zajímavých projektech pro významné automobilky

- férová firemní kultura

- zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)

- mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce

- relokační balíček v případě nutnosti stěhování (příspěvek na nájem v prvních měsících, volno pro přestěhování)

Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem.

Pružná pracovní doba

Firma:
TRCZ s.r.o.
Lovosice
Průmyslová 1165
410 02
Lovosice

Kontaktní osoba:
Jaroslava Matoušková
tel: +420 416 421 201
e-mail: jaroslava.matouskova@trcz.cz

Místo práce: Lovosice

Nástup od: 01.10.2019