Nabídka práce, volná pracovní místa, nové zaměstnání.
Plný nebo částečný úvazek. V celé ČR.

Práce pro obyčejné lidi.

Rychlá nabídka práce:

Odkazy, které se hodí při hledání práce:Hledaná práce (název práce nebo obor nebo pozice):

Podrobnější hledání

Nabídka práce - IT administrátor/ka - Třemošnice

Volné místo v oboru Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Popis:

Místo výkonu práce: Budovatelů 482, 538 43 Třemošnice.

NÁPLŇ PRÁCE: zajišťovat plynulý chod informačních systémů, podílet se na zavádění nových technologií, spravovat PC, notebooky, tiskárny, mobilní zařízení a ostatní HW, zajišťovat průběžný rozvoj výpočetní techniky a komunikačních zařízení, dbát na bezpečnost systémů a dat, podporovat uživatele na denní bázi (Office 365, interní aplikace), evidovat firemní SW licence a HW, kontrolovat zálohy dat, spolupracovat ve tříčlenném týmu, vedeném seniorním IT kolegou.

POŽADAVKY: min. SŠ vzdělání, všeobecná orientace v IT, základní znalost komunikačních technologií, analytické myšlení, dobré komunikační a organizační schopnosti, chuť pracovat a učit se novým věcem, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, loajalita, časová flexibilita, vysoké pracovní nasazení, klientský a proaktivní přístup, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: možnost ukázat, co v tobě je - když se osvědčíš, dostaneš celý prostor samostatně na starosti, individuální přístup, možnost dalšího vzdělávání a rozvoje, mobilní telefon, notebook, neformální uvolněné prostředí - bez kravat a nažehlených košilí, 25 dní dovolené, sportovní a relaxační aktivity, závodní stravování formou kantýny s dotací zaměstnavatele, výhodné zaměstnanecké mobilní tarify, věrnostní příplatky a dovolené, vitamíny, pružná pracovní doba.

První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá, od 7,00 hod. do 15,00 hod. nebo na e-mailové adrese.

Pružná pracovní doba

Typ pracovního poměru / úvazku:


Firma:
ELECTROPOLI Czech Republic, s.r.o. - pracoviště Třemošnice
Třemošnice
Budovatelů 482
538 43
Třemošnice

Kontaktní osoba:
Ing. Hana Dvořáková
tel: +420 466 254 650/651
e-mail: hana.dvorakova@electropoli.cz

Místo práce: Třemošnice

Nástup od: 15.10.2019