Podrobnější hledání

Nabídka práce - SAMOSTATNÍ ÚČETNÍ - Frýdlant nad Ostravicí

Volné místo v oboru Účetní všeobecní

Popis:

C04 z:2/10/2019

Do týmu stabilní společnosti s mezinárodní působností (20 let na trhu) hledáme kolegu/gyni na pozici samostatná/ý účetní:

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání s maturitou

- praxe na pozici samostatné účetní min. 3 roky

- spolehlivost, zodpovědnost, znalost platné legislativy, samostatnost

- znalost ús Pohoda, MS Office, znalost DPH EU

- angličtina není požadována

Náplň práce:

- komplexní vedení účetnictví vč. zpracování DPH, KH, SH, závěrkové práce, inventarizace účtů, zpracování mezd, výpočty provizí OZ

- zpracování podkladů pro obchod s 3. zemí, reporting nadřízeným, komunikace s úřady, bankami, spolupráce s fin. ředitelem společnosti.

Nabízíme:

- výuka angličtiny v pracovní době, telefon, notebook, 3 x ročně firemní teambuilding, pravidelná školení, možnost seberealizace a profesního růstu, firemní automobil.

Kontakt e-mailem viz výše.

Firma:
AXEL GROUP s.r.o.
Frýdlant nad Ostravicí
Dvořákova 780
739 11

Kontaktní osoba:
Bc. Marta Hlisnikovská
tel: +420 725 451 857
e-mail: hlisnikovska@axelgroup.cz

Místo práce: Frýdlant nad Ostravicí

Nástup od: 02.10.2019