Podrobnější hledání

Nabídka práce - Zdravotní sestry - Kolín

Volné místo v oboru Všeobecné sestry s osvědčením

Popis:

První kontakt:

Menšíková Marta Mgr. DiS., tel.: 602 231 233,

e-mail: m.mensikova@senecura.cz,

osobně: SeneCura SeniorCentrum Kolín, Smetanova 1000, úterý 9 - 10 hod.

Náplň práce:

Poskytování základní a specializované ošetřovatelské péče bez odborného dohledu; sledování fyziologických funkcí a projevů klientů, jejich celkový tělesný i duševní stav - zaznamenávání do zdravotnické dokumentace; podávání léků dle ordinace lékaře, provádění odborných úkonů - aplikace injekcí, odběry krve, moče a dalších materiálů; vedení agendy v odpovídajícím informačním systému...

Požadavky:

SZŠ nebo VOZŠ, praxe v oboru výhodou.

Zaměstnanecké výhody:

Zázemí stabilní společnosti, příjemný kolektiv, nové prostředí, firemní stravování, poukázky Flexi Pass, 5 týdnů dovolené, 25% příplatky, odměny za směnnost..

Dvousměnný provoz

Firma:
SeneCura SeniorCentrum Kolín s.r.o. - Kolín
Kolín
Smetanova 1000
280 02
Kolín

Kontaktní osoba:
Mgr. Marta Menšíková DiS.
tel: +420 602 231 233
e-mail: m.mensikova@senecura.cz

Místo práce: Kolín

Nástup od: 15.10.2019