Nabídka práce - Odborní referenti útvaru veřejných zakázek - Šenov u Nového Jičína

Volné místo v oboru Všeobecní administrativní pracovníci

Popis:

z: 2.10.2019

Náplň práce:

- realizace a evidence poptávkových a výběrových řízení dle Zákona 137/2006 Sb. (Zákon o veřejných zakázkách) a vnitřních norem podniku

- zpracování a zasílání dokumentů dle Zákona 340/2015 Sb. (Zákon o registru smluv)

- vedení a spravování hospodářských smluv

- vedení agendy spotřebních daní (LTO, zelená nafta)

- zpracovávání podkladů k zemědělským dotacím

- výhodou znalost a praxe v oblasti uplatňování zákonů o veřejných zakázkách a registru smluv

Požadujeme znalost práce na PC (MS Office)

Uzávěrka přihlášek 15.10.2019 - písemná přihláška, profesní životopis, souhlas se zpracováním osobních údajů.

Zaměstnanecké výhody: Nabízíme práci ve stabilizované firmě. Plat odpovídající zastávané funkci. Možnost dalšího vzdělávání.

Kontakt: Ing. Ivana Filová, telefonicky od 6:30 do 15:00 hod. na č.: 556 778 254, e-mailem: personalni@szpnj.cz

Firma:
Veter.a farmaceut.univerzita Brno ŠZP Šenov u Nového Jičína
Šenov u Nového Jičína
E. Krásnohorské 178
742 42

Kontaktní osoba:
Ing. Ivana Filová
tel:
e-mail: personalni@szpnj.cz

Místo práce: Šenov u Nového Jičína

Nástup od: 03.10.2019