Nabídka práce - Aktivizační pracovnice/pracovník - chůva v dětské skupině - Zruč nad Sázavou

Volné místo v oboru Vychovatelé

Kvalifikační přepoklady: vychovatelka MŠ, učitelka MŠ, pedagog volného času, SŠ, VŠ - obor zdravotní, pedagogický , sociální nebo akreditovaný kurz chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky, kurz pracovníka v sociálních službách.

Další požadavky: trestní bezúhonnost, zodpovědný přístup a pečlivost, výborný zdravotní stav, kreativita a tvořivost, vhodné pro absolventy.

Pracovní náplň: péče o děti do zahájení povinné školní docházky, zajištění volnočasových aktivit uživatelů domova, procházky, výlety, výtvarné činnosti.

Pracovní doba: ranní 6,30 - 15,00hod., odpolední 9,00 - 17,30hod.

Mzda je uváděna ve výši, které dosahuje po zkušební době.

Zaměstnanecké výhody: zázemí stabilní společnosti, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění,příspěvek na stravování, možnost hlídání dětí - dětská skupina pro děti od 1 roku do 6 let.

V případě zájmu pište na uvedený email, nebo volejte v PO-PÁ v 7-15,30hod.

Místo výkonu práce: Centrin CZ s.r.o., Náměstí Míru 597, Zruč nad Sázavou.

Dvousměnný provoz

Firma:
Centrin CZ s.r.o. P
Zruč nad Sázavou
náměstí Míru 597
285 22

Kontaktní osoba:
Kamila Filipová
tel: +420 725 292 767
e-mail: personalni@centrin.cz

Místo práce: Zruč nad Sázavou

Nástup od: 15.10.2019