Nabídka práce - Pracovník/pracovnice technické podpory vlastního softwarového produktu - Pardubice

Volné místo v oboru Vývojáři softwaru

Popis:

Místo výkonu práce Pardubice.

Pracovní náplň: technická podpora uživatelů námi vyvíjeného software.

Požadujeme: spolehlivost, ochotu učit se, komunikativnost, znalost PC - pokročilý uživatel. Znalost NJ nebo AJ výhodou.

Nabízíme: přátelský pracovní kolektiv, benefity, rozvoj znalostí. Ohodnocení dle vzdělání, praxe a prokázaných schopností. Vhodné i pro kategorii 50+ let.

Místo je vhodné pro absolventy a OZP.

První kontakt telefonicky (kdykoliv) nebo e-mailem.

Pružná pracovní doba

Firma:
ComArr, spol. s r.o.
Pardubice
Tolarova 291
533 51
Pardubice

Kontaktní osoba:
Miloš Vohradník
tel: +420 466 889 210
e-mail: milos.vohradnik@comarr.cz

Místo práce: Pardubice

Nástup od: 01.10.2019