Podrobnější hledání

Nabídka práce - Inženýr kvality - Trutnov

Volné místo v oboru Ostatní strojní inženýři

Popis:

INŽENÝR KVALITY - TEAMLEADER

Náplň práce:

" Odpovědnost za vedení týmu (výrobní a procesní kvalita)

" Odpovědnost za QMS (vedení, zlepšování a dodržování systému včetně souvisejících tréninků)

" Odpovědnost za oblast kvality na operativní úrovni

" Management neshod

" Odpovědnost za zákaznickou kvalitu, denní kontakt se zákazníkem

" Úzká spolupráce s výrobou a dodavatelskou kvalitou

Ideální kandidát by měl splňovat tyto požadavky:

" Vzdělání technického směru

" Plynulá znalost anglického jazyka

" Zkušenost na obdobné pozici 2 - 5 let

" Zahraniční zkušenost (asijské státy výhodou)

" Výborné vyjednávací schopnosti

Nabízíme:

" Možnost spojit kariéru s perspektivou automobilového průmyslu

" Zajímavou práci v nadnárodní společnosti

" Rozvoj, stabilitu a jistotu

" Moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi

" Motivující systém odměňování a benefitů

" Vzdělávací program a program rozvoje jazykových znalostí

Firma:
Continental Automotive Czech Republic s.r.o. - pracoviště
Trutnov
Volanovská 518
541 01
Trutnov

Kontaktní osoba:
Ing. Anežka Havrdová
tel: +420 499 908 101
e-mail: anezka.havrdova@continental-corporation.com

Místo práce: Trutnov

Nástup od: 11.12.2017