Podrobnější hledání

Nabídka práce - Procesní inženýr - Štětí

Volné místo v oboru Inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech

Popis:

POŽADUJEME:

aktivní přístup k práci, flexibilita

ochotu a schopnost učení se novým věcem

dobré komunikační a organizační schopnosti

znalost anglického jazyka výhodou

VŠ technického směru – výroba papíru, chemie, strojní

předchozí praxe na obdobné pozici vítána

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

řízení technologických procesů papírenského stroje

příprava a řízení technologických odstávek

spolupráce a příprava investičních projektů

plánování technického rozvoje linky

koordinace s údržbou linky

podílení se na přípravě rozpočtu a cílů

spoluodpovědnost za rozpočet a cíle linky

navrhování změn v technologii a standardech kvality

zodpovědnost za bezpečnost práce na lince, za plnění standardů společnosti a povinností vyplývající z legislativy

NABÍZÍME:

prostředí úspěšné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí

možnost pro další osobní a profesní růst

propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů

Firma:
Mondi Štětí a.s.
Štětí
Litoměřická 272
411 08
Štětí

Kontaktní osoba:
Michaela Stuchlá
tel:
e-mail: michaela.stuchla@mondigroup.com

Místo práce: Štětí

Nástup od: 01.12.2017