Podrobnější hledání

Nabídka práce - konstruktér výpočtář (FEM) - Louny

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

místo výkonu práce: Husova 402 Louny

Náplň práce:

vývoj a konstrukce nových železničních vagónů, případně jejich přestaveb

příprava a zpracování návrhů konstrukcí technologických zařízení

zpracovánání pevnostních výpočtů analýzou FEM vypracování příslušné technické dokumentace a podkladů potřebných k homologaci výrobků

Požadujeme:

vysokoškolské vzdělání technického směru (strojní, dopravní fakulta)

znalost technického kreslení (konstruování ve 2D, 3D SolidWorks)

znalost základů pevnostních analýz

časová flexibilita, spolehlivost, samostatnost

příspěvek na stravování a další benefity

motivující mzdové ohodnocení, prémie, příplatky

jistotu zaměstnání ve stabilní společnosti

kontakt: email: hana.krepcikova@legios.eu

Místo práce: Louny

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: